PAŽANGIOS STUDIJŲ PROGRAMOS IR METODAI

Bendradarbiavimas su įmonėmis leidžia veikti viso pasaulio ritmu

Kiekvienas universitetas turi partnerių įmonių, kuriose studentai atlieka praktiką, o neretai po studijų ir įsidarbina.

Studijos orientuotos į praktinį darbą

Gautas teorines žinias iš karto reikia pritaikyti praktikoje, atliekant komandines bei individualias užduotis, stengiantis suprasti pačią dalyko esmę – taip įgytos žinios išlieka visam laikui.

Didelis perspektyvių studijų programų pasirinkimas

Tokių kaip sensorių inžinerija, prekės ženklo vadyba, atsinaujinantys energijos šaltiniai, 3D animacija ir specialieji efektai, nanotechnologijos bei kt.

studijos orientuotos į grupinį darbą

Studijų procesas organizuotas taip, kad studentai išmoktų dirbti tikrose įmonėse, atrastų savo vietą grupėje, išmoktų atsakomybės už savo pareigas projekte bei tikslingai planuotų laiką.

Galimybė derinti darbą ir studijas

Studijų programos sudarytos siekiant efektyviai ir protingai išnaudoti laiką, suteikti studentui reikalingų atitinkamos profesijos žinių ir įgūdžių todėl dažnai studijos trunka tik trejus metus bei yra galimybė suderinti studijas, darbą ir laisvalaikį.

Įdomiau mokytis

Studijų programos sudarytos taip, kad žadintų studentų susidomėjimą, įtrauktų juos į studijų procesą. Būdamas su entuziastingais dėstytojais ir motyvuotais studentais, net nepastebėsi, kaip praskries laikas paskaitų metu.